Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 15. 03. 2020 r

1

   Składamy serdeczne podziękowania wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do liturgicznego przeżycia wizytacji kanonicznej w parafii. Szczególne podziękowania dla ministrantów, lektorów, scholi, osób przemawiających oraz szkół tj. uczniów, pracowników, nauczycieli i dyrektorów.                Bóg zapłać !

2

   Informujemy parafian, że w związku panującą w kraju sytuacją zawieszamy  działalność duszpasterską grup:

Ministrantów, Lektorów, Scholi, Caritas, Akcji Katolickiej, bierzmowanych / klasy VII /Przygotowania do I komunii Św. jakąkolwiek inną w naszych kościołach / np. planowaną katechezę przedmałżeńską /w tej sprawie proszę zainteresowanych o kontakt telefoniczny/.

Róże różańcowe prosimy aby trwały na modlitwie w wyznaczonych terminach w swoich domach. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy o godz. 2030 / jeśli to możliwe przy odbiornikach radiowych./

   Zachęcamy do korzystania z mediów katolickich /radio, telewizja/, czytania książek religijnych, Pisma Świętego /jest dostępne w internecie /oraz osobistej modlitwy oraz praktykowania Komunii św. duchowej.
Zaistniała sytuacja ma na celu nasze zdrowie i będzie istniała do odwołania.

3

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom sprzątającym:  Katarzyna Maciejczyk, Irena Ross  Małgorzata Godek, Krystyna Kurylak.  

   O posprzątanie  /tylko w sobotę – proszę wcześniej dzwonić czy jest taka potrzeba/.prosimy rodziny: Małgorzat Godek, Krystyna Kurylak, Wiesława Węgrzyn, Maria Kondej, Danuta Sroka.