Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 27. 03. 2022

 

1

   / Zmiana godzin Mszy św. / Od poniedziałku Msze św. w dni powszedniez godz., 1700 odprawiane będą o godz.1800.

2

   W pierwszy piątek  miesiąca spowiedź w Bajdach o 1630. Droga krzyżowao godz.1730. Msza św. po jej zakończeniu.

3

W pierwszy piątek  miesiąca spowiedź w Ustrobnej od godz. 1700.  

4

   W przyszłą sobotę od godz. 900 przedświąteczna spowiedź chorychProsimy rodziny, aby w zakrystiach lub telefonicznie zgłaszać potrzebujących posługi sakramentalnej.  Wieczorem o godz. 1800 - nabożeństwo pierwszych sobót – po nim Msza św.

5

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100  zapraszamy dzieciOfiary z Mszy św. przeznaczone na remonty i konserwację naszych kościołów  /składka inwestycyjna/.

6     Każdego roku zbieramy ofiary na urządzenie Ciemnicy i Bożego Grobu.Jeśli ktoś z parafian będzie chciał tak nam pomóc prosimy, aby zaznaczyć na jaki cel jest ona kierowana. W Bajdach  dotąd fundusze na ten cel zbierane były w sklepie. Po jego zamknięciu można to czynić na tacę lub do skarbonki znajdującej się w kościele.

7

Zapowiedzi …

8    W zakrystiach sądo nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 6 zł. Ofiary przeznaczone są na potrzeby diecezjalnej Caritas. Prosimy, aby pozostawiać je w skarbonkach znajdujących się w naszych kościołach.

9

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary dziękujemy rodzinom:Król Magdalena, Rec Romana, Leśniak Irena, Gądela Maria, Dudek Danuta, Jucha Zofia.
   O posprzątanie  prosimy rodziny: Pelczar Beata, Kędra Małgorzata, Kamińska Zdzisława, Półzięć Halina, Bożek Agata, Malska Dorota.

10

   W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Maria Maślanka z Ustrobnej Starej Wsi.                                                                                                                                     Wieczne odpoczywanie…