Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31. 01. 2021

 

1

   W tym tygodniu kalendarz liturgiczny Kościoła wspomina : pn – Święto Ofiarowania Pańskiego ,
pt – św. Agatę / Dz M /,
sb – św.  Pawła Mikę i  Towarzyszy /MM/.

2

   We wtorek / 2.02 / przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – jest to równocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego w którym modlimy się w intencji zakonów. Ofiary z Mszy św. przeznaczone są na klasztory kontemplacyjne diecezji. W Ustrobnej  Msze św. o godz. 900 1700 . W Bajdach o godz. 1600.  Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic, więc serdecznie zachęcamy   do przynoszenia ich na liturgię.

3

   Również we wtorek do kościoła parafialnego w Ustrobnej zapraszamy uczniów klas trzecich szkoły podstawowej którzy w naszym kościele w drugą niedzielę maja tego roku przyjmą Pierwszą Komunię Świętą.W czasie Mszy Świętej nasi uczniowie otrzymają Medaliki MB Niepokalanie Poczętej.

4

   Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1600 gościć będziemy Chór Impresja z Łączek Jagiellońskich. Chórzyści będą pomagać nam się modlić i przeżywać piękno liturgii. Zapraszamy.

5

   W Pierwszy Czwartek miesiąca spowiedź w Bajdach od godz. 1615.Po niej Msza św.

6

W Pierwszy Piątek - spowiedź w Ustrobnej od godz. 1600.  Po niej nabożeństwo pierwszo piątkowe i Msza św. Kandydatów do Bierzmowania i wszystkich potrzebujących zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Nie będzie w tym dniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania.

7

   W sobotę zapraszamy do kościoła parafialnego w Ustrobnej,  na nabożeństwo pierwszych sobót. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 1700 - po nim Msza św.

8

   Przyszłą, pierwszą niedzielę miesiaca adoracja Najświętszego Sakramentu. ofiary z Mszy św. przeznaczone na konserwację i remonty naszych kościołów / składka iwestycyjna /.