Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13. 06. 2021

 

 1

   W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym kościoła wspominamy: pn – bł. Michała Kozala /BM/,
czt – św. Brata Alberta Chmielowskiego.

2

   W przyszłą niedzielę  20 czerwca po każdej mszy w Ustrobnej, Bajdach Łączkach Jagiellońskich świętej KGW Bajdy wraz z KGW Wojaszówka będzie prowadziło sprzedaż ciast. Zbiórka pieniędzy przeznaczona jest na rehabilitację chorego chłopczyka z Bajd. Cena minimalna za paczkę ciast 20 zł. Jednakże każdy może przekazać na ten cel dowolną wyższą kwotę. Serdeczne dziękuję za pomoc.

   Organizator akcji - Małgorzata Iwanicka - gdyby ktoś chciał nas jeszcze wspomóc upieczeniem ciasta. Kontakt poprzez media społecznościowe.

3

    W kościele w Bajdach i Ustrobnej posiadamy internetowe transmisje Mszy św. Jeśli zauważycie brak transmisji / przyczyny mogą być różne / prosimy, aby informować nas księży o takim fakcie. Usterka zostanie usunięta. 

4

   Zapowiedzi …

5

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary  „Bóg zapłać” rodzinom: Gądela Małgorzata,, Pakla Marta, Brońska Stanisława, Nowak Jadwiga, Lawera Dorota, Lawera Monika.
   O posprzątanie  prosimy rodziny: Więcek Katarzyna, Marcak Ewa, Stachowicz Adam, Faber Anna, Stefańska Barbara, Chibowska Helena.
 
   W Bajdach w związku ze sprzątaniem potrzebna jest zmiana. Proszę o pomoc w sprzątaniu  pięć „rodzin”. Będzie łatwiej i szybciej posprzątać. Proszę także, aby o pięć złotych podnieść składkę związaną ze sprzątaniem.                      

6

   W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Janusz Prokopik  z Bajd. Jego pogrzeb odbył się w czwartek.
                                                                                    Wieczne odpoczywanie…