Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14. 07. 2019

 

1

   W tym tygodniu kalendarz  liturgiczny  Kościoła  wspomina:  pn – św. Jana z Dukli,  czt – św. Benedykta ,   pt – św. Brunona z Kwerfurtu /BM/, sb – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Marii,

2

   Paniom z Caritasu i Akcji Katolickiej dziękujmy za podjęcie w wczoraj, pielgrzymów pieszej, trzeźwościowej pielgrzymki z Warszawy do Miejsca Piastowego. Pani Sołtys za udzielenie schronienia Domu Ludowym w składam serdeczne - Bóg zapłać.

3

    Wójt Gminy Wojaszówka, oraz Polski Czerwony Krzyż w Krośnie zapraszają na Piknik Rodzinny na Stadionie Zamczyska w Odrzykoniu. Rozpocznie się w najbliższą sobotę / 20.07/honorowym oddawaniem krwi od godz. 1000 -1400w specjalnym Krwiobusie. Od godz. 1800 rozpocznie się Piknik na który wszystkich chętnych zapraszają organizatorzy.

4

   W piątek 2.08 w Ośrodku Zdrowia w Wojaszówce od godz. 1330 odbędzie się  badanie wzroku. Informacje szczegółowe w Ośrodku Zdrowia i na plakacie.

5

   Za sprzątanie i złożone ofiary  „Bóg zapłać” rodzinom:   
Wewiórska Teresa, Pasterczyk Jerzy, Stefański Andrzej, Paczosa Iwona, Witkoś Józefa, Wiewiórski Tadeusz.
  O posprzątanie proszę rodziny: Wilusz Teresa, Furtek Tadeusz, Majerski Stefan, Guzek Agnieszka, Walczak Grzegorz, Gwizdak Grażyna.