Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 4. 08. 2019

1

   W tym tygodniu kalendarz  liturgiczny  Kościoła  wspomina:  wt – Przemienienie Pańskie , czt – św. Dominika/K/, pt – św. Teresę Benedyktę od Krzyża/Edytę Sztein /Dz. M/ - Patronkę Europy, sb – św. Wawrzyńca /Diak. M/

2

   W piątek 9. 08. droga na Wólkę w Bratkówce zostanie zablokowana
w godz. 1100 - 1600 w związku z 28  Rajdem Rzeszowskim. Prosimy  parafian
z Bratkówki, aby poznali szczegóły tych utrudnień.

3

 W przyszłą niedzielę 11.08 w naszej parafii gościmy parafian z Sowiny. Będą kwestować do puszek po Mszach św. na rzecz nowo budowanego kościoła w ich parafii. Zachęcam serdecznie do wsparcia ich inicjatywy i wiary.

4

   W niedzielę 18 sierpnia / za dwa tygodnie/nasza parafia organizuje pielgrzymkę do parafii Strachocina gdzie urodził się św. Andrzej Bobola. Wyjazd nastąpi o godz. 12 30 . z parkingu pod kościołem Ustrobnej. Powrót ok. 1900. Koszt w zależności od ilości osób. Zapisy w zakrystiach i telefonicznie od dzisiaj.

5

Zapowiedzi …

6

   Za sprzątanie i złożone ofiary  „Bóg zapłać” rodzinom: Lachowska Helena, Słowik Barbara, Bożek Małgorzata, Bożek Barbara, Furtek Anna Twaróg Beata:   
  O posprzątanie proszę rodziny: Furtek Anna, Rybicka Barbara,, Mastyga Magdalena, Czaja Marek, Szmyd Maria, Kocur Krzysztof.