Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 16. 09. 2018

 

 1

   W tym tygodniu  kalendarz  liturgiczny  Kościoła  wspomina : wt –  św. Stanisława Kostkę,  śr –  NM Pannę z La Salette, Pojednawczynię Grzeszników oraz św. Januarego/BM/ ,   
pt –  św. Mateusza Apostoła.

2

Na stronie www.rodzina.diecezja.rzeszow.pl znajdują się aktualne informacje o katechezach przedmałżeńskich w parafiach Rzeszowa. Naszą młodzież studiującą w Rzeszowie zachęcamy do zapoznania się z tą stroną.

3

   Zakończył się kolejny etap prac na cmentarzu w Ustrobnej. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom którzy naprawdę ciężko pracowali przy jego porządkowaniu. Dziękuję za sprzęt który tam był potrzebny samochód, traktor, piły. Dziękuję za wysiłek, czas, a zwłaszcza
za dobrowolność tego wysiłku. Bardzo dziękuję młodzieży która również uczestniczyła
w pracach oraz paniom z Akcji Katolickiej i Caritasu. Wszystkich użytkowników prosimy
o zachowanie czystości na samym cmentarzu jak i wokół niego. Znicze i kwiaty prosimy,
aby pozostawiaćw jednym już tylko miejscu lub zabierać do domów. Proszę nie przywozić żadnych śmieci, gruzu czy ziemi na teren przycmentarny. Proszę w ten sposób uszanować świętość miejsca jak i pracę wielu osób.

4

   W niedzielę 30 września w kościele w Ustrobnej, po Mszy św. o godz. 1600 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych które w naszej przystąpią do I Komunii św. w roku 2019.  

5

    Za sprzątanie kościoła i poniesione koszty  Bóg zapłać rodzinom:       
Jórasz Ewa, Paszkowska Zofia, Kapusta Anna, Bardzik Jolanta, Szepieniec Katarzyna, Szepieniec Grażyna.

    O posprzątanie prosimy rodziny: Podsiadło Beata, Kocur Beata, Kocur Barbara, Raś Janina, Cebula Maria, Słowik Agnieszka.