Ułatwienia dostępu

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7. 07. 2024

 1

   W tym tygodniu w  kalendarz liturgiczny Kościoła wspomina: pn – św. Jana z Dukli, czt - św. Benedykta /OP/ Patrona Europy, pt - św. Brunona z Kewrfurtu /B.M/, sb – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta /Dz/.

 2

W czwartek  po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej.    

 

 3

    W sobotę   przed południem, nasza parafia będzie gościć 40  Pielgrzymkę Młodzieży o Trzeźwość Narodu z Warszawy do Miejsca Piastowego. Goście nawiedzą najpierw kościół parafialny. Po modlitwie, Panie z Caritasu i Akcji Katolickiej ugoszczą pielgrzymów  w Domu Ludowym.  

  4

  Rozpoczęliśmy prace przy wymianie okien. W kościele i na zewnątrz niego pojawiły się rusztowania. Prace potrwają ok. dwóch lat. Mają na celu zatrzymanie strat ciepła oraz poprawę wyglądu kościoła. Z pracami związane będą pewne utrudnienia.  

 

 5

   Na wakacjach / w lipcu / planujemy autokarową pielgrzymkę do Łabuni i Łaszczowa miejsc związanych z życiem błog. Stanisława Starowieyskiego. Koszt ok. 100 zł. Wyjazd rano z parkingu przy kościele. Szczegóły za tydzień. Zapraszamy.

 

 6

     Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom:   Zdzisława Kondej, Elżbieta Zajchowska,  Katarzyna Biskup, 
Andrzej Wójtowicz, Anna Kocur.
O posprzątanie proszę rodziny: Teresa Zajchowska , Agata Król, Bogumiła Czekańska, Agata Król.  

 7

   W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Andrzej Stefański z Ustrobnej. Jego pogrzeb odbył się
w środę na cmentarzu w Ustrobnej.  Wieczne odpoczywanie.