Ułatwienia dostępu

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10. 09. 2023

  1

    Kalendarz liturgiczny Kościoła : wt - wsp. Najś. Maryi Panny Rzeszowskiej, śr – św. Jana Chryzostoma /BD/, czt – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego /Odpust Parafialny w Łękach Strzyżówskich, pt – wsp. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, sb – św. Męczenników Korneliusza /P/ i Cypriana /B/.

  2

W niedzielę  17.09, Kościół w Polsce obchodzi 57 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji przy naszych świątyniach będziemy kwestować do puszek na rzecz Katolickiego Radia VIA.

  3

   Informujemy, że Misje Parafialne odbędą się w dniach: 15 – 20 października 2023 r.  Poprowadzi je 
o. Grzegorz Szczygieł ze  Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów. Prosimy o modlitwę w intencji Parafian, o. Grzegorza i o owoc tych Misji .

  4

  Diecezjalne Centrum Katechumenatu Dorosłych rozpoczyna nowy cykl przygotowania do sakramentów inicjacji chrześcijańskiej. W ramach tegorocznych katechez odbywać się też będzie roczne przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych. Kontakt tel. 880 913 812. Informacje także na stronie  www.katechumenat.rzeszow.pl

  5

    Katolicka grupa odnowy w Duchu Świętym Miriam, zaprasza na wieczór charyzmatyczny z modlitwą
o uzdrowienie w dniu 13 września w Domu Diecezjalnym Tabor. Rozpoczęcie o godz. 1800. W planie konferencja, Msza święta i nabożeństwo o uzdrowienie.

  6

Z racji Święta Podwyższenia Krzyża Świętego /w piątek 15 września/ parafia organizuje Drogę Krzyżowa  na wzór Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Msza Święta na rozpoczęcie Drogi Krzyżowej o godz. 1930
w Ustrobnej.  Szczegółowe informacje pojawią się na stronie : www.ustrobna.pl .

  7

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom:     Matłosz Janina, Maraj Halina, Filip Agata, Wilk Beata, Wilk Grażyna, Wilk Alicja.
   O posprzątanie proszę rodziny: Zubel Angelika, Dziadosz Barbara, Zawisza Bożena, Dziadosz Stanisław, Mercik Danuta, Mercik Krystyna. 
Prosimy sprzątających w Ustrobnej, aby nie podlewać kwiatów.

  8

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej, odszedł śp. Marcin Owsiak z Bajd.  Jego pogrzeb odbył się we wtorek.  
                                                                                    Wieczne odpoczywanie …