Ułatwienia dostępu

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 8. 10. 2023

1

    Kalendarz liturgiczny Kościoła wspomina : śr. – św. Jana XXIII /P/, czt – św. bł. Jana Beyzyma /K/,
pt – św. bł Honorata Koźmińskiego /Z/,  sb – św. Kaliksta I /PM/i św. Małgorzatę Marię Alacoque/Dz/.

2

    Katolicka grupa odnowy w Duchu Świętym Miriam, zaprasza na wieczór charyzmatyczny z modlitwą
o uzdrowienie w środę 11 października w Domu Diecezjalnym Tabor. Rozpoczęcie o godz. 18.00.
W planie: konferencja, Msza Święta i nabożeństwo o uzdrowienie.

3

   W piątek  po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. W tym dniu imieniny obchodzi Ks. Biskup Edward Białogłowski. Prosimy o modlitwę w jego intencji .

4

W sobotę o godz. 12.00 spotkanie scholki parafialnej.

5

   W niedzielę, 15 października br. pod hasłem „ Cywilizacja życia ” przeżywać będziemy XXIII Dzień Papieski. Przy naszych kościołach będziemy kwestować na Żywy Pomnik Jana Pawła II.

6

    W  przyszłą niedzielę rozpoczynamy Misje Parafialne. Wszystkich zachęcam do wzięcia w nich udziału. Starszych, chorych i mających przeszkody do uczestniczenia w nich przez media. Wierzę, że wsparci łaską Pana Boga duchowo  umocnicie się przez posługę o Grzegorza. Program misji znajduje się na stronie internetowej parafii, tablicach ogłoszeń, przy prasie w Ustrobnej i na ołtarzu św. Jadwigi w Bajdach.    

7

  Diecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości i Osób Uzależnionych informuje, że od 1 września 2023 r. Diecezjalna Poradnia dla Osób uzależnionych i ich Rodzin ma swoją siedzibę przy ul. Krakowskiej 381,
w parafii pw. św. Stanisława B.M. w Rzeszowie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.pbk.org.pl . plakatach z terminarzem rekolekcji trzeźwościowych w nowym roku formacyjnym.

8

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom:
Gądela Maria, Król Magdalena, Leśniak Irena, Dudek Danuta, Jucha Zofia, Urbanek Stanisława.
   O posprzątanie proszę rodziny: Pelczar Jacek, Kędra Małgorzata, Kamińska Zdzisława, Półzięć Halina, Korczyńska Ewa, Liana Małgorzata Prosimy sprzątających w Ustrobnej, aby nie podlewać kwiatów.