Ułatwienia dostępu

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 19. 11. 2023

 

   W tym tygodniu  kalendarzu liturgicznym kościoła przypada: pn – św. Rafała Kalinowskiego/P/,
wt – Ofiarowanie NM Pannyśr – św. Cecylii /DzM/, pt – Andrzeja DunG-Lac i Towarzyszy /MM/,
sb – św. Katarzyny Aleksandryjskiej /Dz M/ndz. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.  

2

  W ramach cotygodniowych spotkań modlitewnych, w czwartek na godz. 18.00 zapraszamy do salki parafialnej. Planujemy medytację Słowa Bożego.

 

3

   W przyszłą niedzielę będziemy kwestować do puszek na ośrodek Caritas w Myczkowcach. Od 29 lat służy ludziom w trudnej sytuacji. Niestety, intensywna eksploatacja oraz upływ czasu sprawiły, że ośrodek potrzebuje remontu bazy służącej na pobyt i nocleg. Serdecznie prosimy o wsparcie tego dzieła dla dzieci, chorych i osób z niepełnosprawnością.
Również w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

 

4

   Na naszym cmentarzu likwidujemy groby  których  rodziny nie chcą utrzymywać, bezimienne, zaniedbane, i opuszczone. Firmy kamieniarskie proszone są o zabieranie gruzu i ziemi z sobą.
Proszę, by w rejonie cmentarza, czy przylegających dziełkach nie pozostawiać niczego.
Proszę również rodziny zamawiające usługi w firmach kamieniarskich o dopilnowanie tej sprawy.

5

  W zakrystii jest do odebrania Apostolstwo Chorych.

 

6

W piątek i sobotę /24 – 25.11. 2023/w Michalickim Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym odbywać się będzie XXI edycja sympozjum naukowego:  „Co Polska dała światu?” Organizatorzy zapraszają. Szczegóły na stronie internetowej plakatach i szkoły.

 

7

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom: Agata Walaszczyk – Kobak, Zbigniew Pelczar, Szarek Krystyna, Joanna Grochmal, Grażyna Długosz.
   O posprzątanie proszę rodziny: Lucyna Pankiewicz, Katarzyna Śliwka, Małgorzata Szarek, Beata Wasłowicz, marian Wójcik, Marta Wójcik. Prosimy sprzątających w Ustrobnej, aby nie podlewać kwiatów.