Ułatwienia dostępu

X NIEDZIELA ZWYKŁA 9. 06. 2024

 

 

 1

   W tym tygodniu w  kalendarz liturgiczny Kościoła wspomina: wt – św. Barnabę Apostoła , śr – bł.  Męczenników Juliana Nowowiejskiego/B/ i Towarzyszy, czt – św. Antoniego z Padwy,  pt –  bł.  Michała Kozala /BM/.

 

 2

     Dzisiaj na Mszę św. o godz. 16.00 zapraszamy seniorów i wszystkich chorych parafian którym zdrowie pozwala przybyć do świątyni. Będziemy wspólnie się modlili przeżywając parafialny dzień chorych.

 3

   W środę po Mszy św. zapraszam na spotkanie Panów z Rady Parafialnej z Bratkówki i Ustrobnej.

 4

   W czwartek  po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej   

  

 5

   Składam podziękowania wszystkim Parafianom którzy pomogli przygotować Kościół i jego otoczenia na dzisiejszą uroczystość odpustową. Parafianom z Bajd którzy poprawiali parking przywożąc i ubijając kliniec, pracowali przy przycinaniu krzewów ozdobnych, kosili trawnik i zadbali o czystość
i dekorację kościoła. Bóg zapłać.

 

 

 6

   Z racji 550 rocznicy śmierci Świętego Jana Kantego organizujemy  pielgrzymkę autokarową do Kęt miejsca narodzenia naszego patrona. Odbędzie się ona w sobotę 22 czerwca 2024. Wyjazd z  parkingu pod kościołem o godz. 6.00. O godz. 12.00 uroczysta  Msza św. Jubileuszowa i poczęstunek dla pielgrzymów. Nie planujemy zwiedzania innych miejsc. Zapisy w zakrystii lub telefonicznie. Przy zapisie podajemy:
- nazwisko i imię,  numer PESEL,  numer telefonu.

 

 7

    Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom: Barbara Lidwin, Kazimiera Lidwin, Wiśniowska Monika.
O posprzątanie proszę rodziny: Zwiercan Mariola, Smoczek Kamila, Furtek Elżbieta, Furtek Danuta, Szpiech Bernadetta.