Ułatwienia dostępu

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 26. 05. 2024

 1

   W tym tygodniu w  kalendarz liturgiczny Kościoła wspomina: pn – św. Augustyna Canterbury /M/ , wt – bł.  Stefana Wyszyńskiego /B/, śr - Urszulę Leduchowską /Dz/, czt – Uroczystość Bożego Ciała, pt -  Święto Nawiedzenia NM Panny, sb – św. Justyna/M/. 

 2

Dzisiaj, o godz. 1800 przy kapliczce na Wólce w Bratkówce odprawiona zostanie  Majówka.

 

 

 3

  W czwartek  – Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. Ustrobna 730, 1000 /po niej procesja/i  1600. W Bajdach  Msza św. o godz. 845 po niej procesja. Od piątku w Bajdach  i Ustrobnej Oktawa Bożego Ciała. Proszę o pomoc przy niesieniu baldachimu,  dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w ich strojach.

 4

     W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 9.00 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. O godz. 13 próba scholki  w salce parafialnej. Różaniec Fatimski w kościele w Ustrobnej o godz. 1800. Po nim Msza św.

 

 5

  W przyszłą – pierwszą niedzielę miesiąca  na Mszę św. o godz. 1100 zapraszamy dzieci. Ofiary z Mszy św. przeznaczone są na prace przy naszych kościołach. /składka inwestycyjna/.

 7

Zapowiedzi …

 

 8

     Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom: Katarzyna Więcek, Monika Lawera, Anna Faber, Anna Stachowicz, Katarzyna Płatek.

   O posprzątanie proszę rodziny: Barbara Stefańska, Helena Hibowska, Agata Górak, Danuta Krajewska, Paulina Przybyła, Natalia Sałaja.